İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyoğlu Kaymakamlığı, Beyoğlu Belediyesi, Beyoğlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Müdürlüğümüzce ortak düzenlenen Şehit Ömer HALİSDEMİR sezonu ödül töreni Beyoğlu Spor Kompleksinde gerçekleşti.

Beyoğlu Kaymakamlığı, Beyoğlu Belediyesi, Beyoğlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Müdürlüğümüzce ortak düzenlenen Şehit Ömer HALİSDEMİR  sezonu ödül töreni Beyoğlu Spor Kompleksinde gerçekleşti.

   Beyoğlu Kaymakamlığı, Beyoğlu Belediyesi, Beyoğlu Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ve Müdürlüğümüzce ortak düzenlenen Şehit Ömer HALİSDEMİR  sezonu ödül töreni Beyoğlu Spor Kompleksinde gerçekleşti.

     Basketbol, Voleybol, Futbol  ve İlkokul Fiziksel etkinlikler turnuvalarında dereceye giren okullarımız kupa ve madalyalarını aldılar.

25-05-201725-05-201725-05-201725-05-2017

Dereceye Giren Okullarımız;

Futbol 2016 / 2017 Sezonu  Küçük Erkekler

Sıra

Okul Adı

1

Muallim Cevdet Ortaokulu

2

Sururi Ortaokulu

3

Cemal Artüz İmam Hatip Ortaokulu

                                  Futbol 2016 / 2017 Sezonu  Küçük Erkekler                          
Sıra    Okul Adı
 1    Orbay Ortaokulu
 2    Dr. Tevfik Sağlam Ortaokulu
 3    Piripaşa Ortaokulu

Voleybol 2016 / 2017 Sezonu

Sıra

Genç Kız

Genç Erkek

1

Özel Saint Benoit Fransız Lisesi

Özel Saint Benoit Fransız Lisesi

2

Özel İtalyan Lisesi

Galatasaray Lisesi

3

Özel Alman lisesi

Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi

 

Voleybol 2016 / 2017 Sezonu

Sıra

Yıldız Kız

Yıldız Erkek

1

Sururi Ortaokulu

Hasköy Ortaokulu

2

Galatasaray Lisesi

Özel Eseyan Ermeni Ortaokulu

3

Orbay Ortaokulu

Muallim Cevdet Ortaokulu

 

Voleybol 2016 / 2017 Sezonu

Sıra

Küçük Kız

Küçük Erkek

1

Sururi Ortaokulu

Hasköy Ortaokulu

2

Muallim Cevdet Ortaokulu

Özel Eseyan Ortaokulu

3

Hasköy Ortaokulu

Cihangir Münir Özkul Ortaokulu

 

Basketbol 2016 / 2017 sezonu

Sıra

Genç Kız

Genç Erkek

1

Galatasaray Lisesi

Alman Lisesi

2

Ayşe Ege Kız Meslek Lisesi

Avusturya Lisesi

3

Özel Saint Benoit Fransız Lisesi

Saint Benoit Fransız Lisesi

 

Basketbol 2016 / 2017 Sezonu

Sıra

Yıldız kız

Yıldız Erkek

1

Hasköy Ortaokulu

Galatasaray Ortaokulu

2

Cihangir Münir Özkul O.

Özel Tarhan Koleji

3

Beyoğlu Ortaokulu

Özel Doğa Koleji

 

Basketbol 2016 / 2017 sezonu

Sıra

Küçük Kız

Küçük Erkek

1

Hasköy Ortaokulu

Doğa Koleji

2

Beyoğlu Ortaokulu

Galatasaray Ortaokulu

3

Doğa Koleji

Özel Tarhan Koleji

 

İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİKLER 2016 / 2017 SEZONU

Sıra

4.SINIFLAR

1

İTO KADINLAR ÇEŞMESİ İLKOKULU

103

2

HALİÇ İLKOKULU

97

3

ORBAY İLKOKULU

96

 

İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİKLER 2016 / 2017 SEZONU

Sıra

3.SINIFLAR

1

İTO KADINLAR ÇEŞMESİ İLKOKULU

140

2

NAMIK KEMAL İLKOKULU

116

3

HALİÇ İLKOKULU

112

 

İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİKLER 2016 / 2017 SEZONU

Sıra

2.SINIFLAR

1

İTO KADINLAR ÇEŞMESİ İLKOKULU

121

2

PİYALEPAŞA İLKOKULU

110

3

ORBAY İLKOKULU

103

 

İLKOKUL FİZİKSEL ETKİNLİKLER 2016 / 2017 SEZONU

Sıra

1.SINIFLAR

1

İ.T.O KADINLAR ÇEŞMESİ İLKOKULU

108

2

FİRUZAĞA İLKOKULU

107

3

ORBAY İLKOKULU

103

İstiklal Cad. Hükümet Konağı Nu. 133 Kat4 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364 - 0212 293 6667 - 0212 293 5787 - 0212 245 8710 - 0212 245 8715 - 0212 245 8716

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.