İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı

.
Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı

 

 

İstanbul Lisesi’nde 16 Mayıs 2015 Cumartesi günü gerçekleştirilen Eğitimde İyi Örnekler Paylaşımı İstanbul–2015 sergisi ve ödül törenine İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer Yıldız, Maarif Müfettişleri Başkanı Cevdet Özer, İl Milli Eğitim Müdürlüğü yöneticileri, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil SARICI ve diğer İlçe Milli Eğitim Müdürleri, proje sahibi okulların müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve katılımcılar hazır bulundu.

Soma’daki kömür madeninde hayatını kaybeden çalışanlar için saygı duruşu ve ardından İstiklal Marşı ile başlayan Eğitimde İyi Örnekler sergisi ve ödül töreninin açılış konuşmasını yapan İl Milli Eğitim Şube Müdürü Nurettin Aras, konferansa toplam 1510 başvuru yapıldığını ve başvuruların iki aşamalı olarak değerlendirildiğini belirterek “Değerlendirmeler sonucunda on tanesi sözlü sunum olmak üzere toplam yüz örnek çalışmanın sergilenerek paylaşılması karara bağlanmıştır.” dedi.

1510 eser arasından seçilen ve  İlçemizi temsil eden  Muallim Cevdet Ortaokulu, Galata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi´de programa katıldı. Standlarda yaptıkları çalışmaları sergileyen okullarımızın projeleri büyük ilgi gördü.

 Program İl Milli Eğitim Müdürü Dr. Muammer YILDIZ´ın okulara plaket vermesi ve ikramla sona erdi.

             Projelere katkı sunan tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi tebrik ediyoruz.

 

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.