İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Liseler Arası Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması

 Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak  Beyoğlu Belediyesi  iş birliği ile 15-18 yaş arasında lisede okuyan öğrencilerimiz için online olarak katılabilecekleri "Sağlık" temalı resim, şiir ve kompozisyon yarışması düzenliyoruz.    
Liseler Arası Resim, Şiir ve Kompozisyon Yarışması

 

  Gündemimizdeki en önemli konunun sağlık olduğu bu dönemde gençlerimiz, evde kalarak öğrenimlerine uzaktan eğitim sistemleri ile devam ediyor. Sosyal yaşantılarını erteledikleri süreci desteklemek ve arkadaşları ile girebilecekleri tatlı bir rekabet ortamı oluşturmak için planladığımız resim, şiir ve kompozisyon yarışması 30 Mart itibarı ile başlayacak. Yarışmayı sağlık konusunda gençlerimizin duyarlılığını arttırmak, sağlığın önemine vurgu yapmak, sağlık çalışanların hastalıklarla mücadele oynadıkları rolleri gençlerin gözünden görebilmek ve bu alana yöneltmek amacıyla düzenliyoruz.

  Yarışmaya, Beyoğlu'nda okuyan ya da Beyoğlu'nda ikamet eden tüm lise öğrencileri katılabilecek. 30 Mart'ta başlayacak olan başvurular için son katılım 20 Nisan olacak. Yarışmaya katılmak isteyen öğrencilerimiz, Beyoğlu Belediyesi veya Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün resmi web sayfaları https://beyoglu.bel.tr/ ve https://beyoglu.meb.gov.tr/ üzerinden yarışmanın katılım koşullarını inceleyerek başvurularını gerçekleştirebilirler.

02-04-2020    02-04-2020 
     

 

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.