İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10-16 Mayıs Engelliler Haftası Kapsamında Özel Eğitim Şenliği Düzenlendi.
![10-16 Mayıs Engelliler Haftası Kapsamında Özel Eğitim Şenliği Düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2018_05/10161647_5ccad4c2-4d3e-4ff0-bb32-d76aa517a607.jpg)
10-16 Mayıs Engelliler Haftası Kapsamında düzenlenen özel eğiitim şenliği Orbay Ortaokulu spor salonunda yapıldı.
Okul-kurum müdürlerimiz ve velilerimizin katıldığı şenliğimizde Halıcıoğlu İşitme Engelliler İlkokulu / Ortaokulu, bünyesinde özel eğitim sınıfı bulunduran okullarımızın özel eğitim sınıfı öğrencilerinin hazırlamış oldukları etkinlikler ve gösteriler sergilendi.