İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi
![15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2018_09/27160715_15.jpg)
15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü programı Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesi konferans salonunda gerçekleştirildi.
Programa, Beyoğlu Kaymakamımız Sayın Mustafa DEMİRELLİ, Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI, okul/kurum müdürlerimiz ve öğrencilerimiz katıldı.
Saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile başlayan program Kuran-ı Kerim tilaveti ile devam etti. Öğrencilerimizin sergilediği tiyatro gösterisinin ardından hatim duasıyla program sona erdi.