İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Töreni
![19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Töreni](/meb_iys_dosyalar/2023_05/18160305_IMG_8007.jpg)
Kabataş Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerinin hazırlamış olduğu 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı töreni; İlçe Kaymakamımız Sn. Mustafa DEMİRELLİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sn. Hüseyin BAĞCI ve İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Sn. Metin ALBAYRAK'ın katılımlarıyla gerçekleştirildi.