İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı 2.dönem okul ve kurum müdürleri toplantısı gerçekleştirildi.
![2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı 2.dönem okul ve kurum müdürleri toplantısı gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_22111613_20160222_101022.jpg)
2015-2016 Eğitim-Öğretim yılı 2.dönem okul ve kurum müdürleri toplantısı Muallim Cevdet Ortaokulu´nda gerçekleştirildi.Okul ve kurumlarımızın eğitim-öğretim yönünden geliştirilmesi için gerçekleştirilen toplantıya, Beyoğlu Kaymakamımız Sayın Osman EKŞİ de katıldı.