İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2023 Eğitim Vizyonu Projeleri İlçe Koordinatörleri Toplantısı Gerçekleştirildi
![2023 Eğitim Vizyonu Projeleri İlçe Koordinatörleri Toplantısı Gerçekleştirildi](/meb_iys_dosyalar/2019_02/19155711_IMG-8056.jpg)
2023 Eğitim Vizyonu Projeleri değerlendirme toplantısı Katip Mustafa Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde yapıldı. 19.02.2019 Salı günü saat:11.00´de başlayan toplantı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Hakan Gündoğar başkanlığında gerçekleşti. İlçe proje koordinatörleriyle biraraya gelen Gündoğar, projelerin işleyişi ve hedefleri konusunda kapsamlı bir sunum yaptı.