İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
21-28 Nisan tarihleri arasında Beyoğlu Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştireceğimiz Beyoğlu 23 Nisan Çocuk Şenlikleri Piripaşa İlkokulumuzda başladı.
![21-28 Nisan tarihleri arasında Beyoğlu Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştireceğimiz Beyoğlu 23 Nisan Çocuk Şenlikleri Piripaşa İlkokulumuzda başladı.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_22084059_7c6ff68ef1c34705b004c8c921598312.jpg)
21-28 Nisan tarihleri arasında Beyoğlu Belediyesi ile ortaklaşa gerçekleştireceğimiz Beyoğlu 23 Nisan Çocuk Şenliği Piripaşa İlkokulumuzda başladı. Öğrencilerimiz hazırlamıış oldukları etkinlikler sergilendi.