İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında Namık Kemal İlkokulu öğrencileri,öğretmenleri ve okul müdürleriyle birlikte Beyoğlu Kaymakamımız Sayın Savaş ÜNLÜ´yü ziyaret ettiler.
![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında Namık Kemal İlkokulu öğrencileri,öğretmenleri ve okul müdürleriyle birlikte Beyoğlu Kaymakamımız Sayın Savaş ÜNLÜ´yü ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2018_04/27152825_84f7054d-83a2-4b91-8966-ee1f84fa2458.jpg)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri kapsamında Namık Kemal İlkokulu öğrencileri,öğretmenleri ve okul müdürleriyle birlikte Beyoğlu Kaymakamımız Sayın Savaş ÜNLÜ´yü ziyaret ettiler.