İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İl Kutlama töreni Taksim Cumhuriyet Anıtında gerçekleştirildi.
![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İl Kutlama töreni Taksim Cumhuriyet Anıtında gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_23120137_ilk1.jpg)
Kutlama programına İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Faruk YELKENCİ , Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI, idari amirlerimiz, okul müdürlerimiz ve halkımız katıldılar.
İlçemiz Haliç İlkokulu öğrencilerinin halk oyunu gösterisinin ardından , çelenk koyma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla tören sona erdi.