İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İl Kutlama töreni Taksim Cumhuriyet Anıtında gerçekleştirildi.
![23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İl Kutlama töreni Taksim Cumhuriyet Anıtında gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2018_04/23103208_20.jpg)
Kutlama programına İstanbul İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Ömer Faruk YELKENCİ , Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI, idari amirlerimiz, okul müdürlerimiz ve vatandaşlarımız katıldılar.
İlçemiz İhsan Şerif İlkokulu, Namık Kemal İlkokulu öğrencilerinin hazırlamış oldukları halk oyunu gösterilerinin ardından , çelenk koyma, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla tören sona erdi.