İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. Yılı Kutlu Olsun

Müdürümüz Hüseyin Bağcı 23 Nisan Ulusal egemenlik ve Çocuk Bayramının 100 yılı dolayısıyla verdiği mesajda şunları söyledi: Çocuklarımızın ve yüce Türk Milletinin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularımla kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına şahsım ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum.
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nın 100. Yılı Kutlu Olsun

   23 Nisan, karanlıklardan aydınlığa kavuştuğumuz gündür.  Atatürk'ün dünya çocuklarına armağan ettiği bu bayram milli egemenliğimizin simgesi olan meclisimizin açıldığı gündür. Bu kutlu gün, Türk milleti tarafından 100 yıldır özenle korunmuş, yeni nesillerin omuzlarında daima yükseltilmiş, coşkusundan hiçbir şey kaybetmeksizin gelecek kuşaklara teslim  edilmiştir.

  Geleceğimizin güvencesi olan çocuklarımızın, kendi başına karar verebilen, hayatın güçlükleri ile baş edebilecek ölçüde donanımlı ve yetenekli gençler olarak yetiştirilmeleri en büyük  hedefimizdir.  "Millet iradesinin üstünde hiçbir güç yoktur." ilkesiyle çıkılan bu yolda  bizler demokrasimizi çocuklarımızla birlikte gelecek nesillere aktarmaya, milli egemenliği dünya durdukça yaşatmaya devam edecek ve geleceğin büyükleri olarak baktığımız çocuklarımızı özenle hayata hazırlamaya devam edeceğiz.

 Çocuklarımızın ve yüce Türk Milletinin Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını en samimi duygularımla kutluyor, Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarına şahsım ve milletim adına şükranlarımı sunuyorum.

 

Kuloğlu Mah. İstiklal Cad. Hükümet Konağı No133 Kat4 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364 / 6667 / 5787 / 0212 245 8710

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.