İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü İlçe Programı
![24 Kasım Öğretmenler Günü İlçe Programı](/meb_iys_dosyalar/2018_11/23181054_2.jpg)
24 Kasım Öğretmenler Günü İlçe Programı Akademi Beyoğlunda gerçekleştirildi.
Öğrencilerimizin hazırladığı etkinliklerin sergilendiği öğretmenler günü programına İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil Sarıcı, Şube Müdürümüz Hakan Gündoğar, okul/kurum müdürleri ve öğretmenlerimiz katıldı.
Programın ardından Piripaşa Ortaokulu ve Beyoğlu Anadolu İmam Hatip Lisesine ziyarette bulunan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil Sarıcı, öğretmenlerimizin gününü kutladı.