İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3 Aralık Dünya Engelliler Günü Galatasaray Meydanı´nda Kutlandı.
![3 Aralık Dünya Engelliler Günü Galatasaray Meydanı´nda Kutlandı.](/meb_iys_dosyalar/2014_12/k_09155917_e6.jpg)
Halıcıoğlu İşitme Engelliler İlkokulu/Ortaokulu öğrencileri "3 Aralık Dünya Engelliler Günü" etkinlikleri kapsamında Beyoğlu Galatasaray Meydanı´nda ebru, resim, müzik, dans ve ritm gösterileri ile seslerini duyurdular. Her türlü engelin sevgi ile aşılabileceğini işaretlerle anlatan öğrenciler vatandaşlar tarafından ilgi ve beğeni ile izlendiler.