İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
6 Ekim İstanbul´un Kurtuluşu Kutlama Programı İTO Kadınlar Çeşmesi İlkokulunda Yapıldı
![6 Ekim İstanbul´un Kurtuluşu Kutlama Programı İTO Kadınlar Çeşmesi İlkokulunda Yapıldı](/meb_iys_dosyalar/2018_10/05120100_20181005_104944.jpg)
6 Ekim İstanbul´un Kurtuluşu İlçe Kutlama Programı İTO Kadınlar Çeşmesi İlkokulunda yapıldı.
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Cemil Sarıcı, Şube Müdürü Gülden Cevahir, Okul/Kurum Müdürleri, öğretmen ve öğrencilerimizin katıldığı program saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın ardından sinevizyon gösterisi, Mehter Takımının konseri, şiirler ve etkinliklerle devam etti.