İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Afet Haftası kapsamında öğrencilerimiz Deprem Simülasyon Aracı ile bilinçleniyorlar.
![Afet Haftası kapsamında öğrencilerimiz Deprem Simülasyon Aracı ile bilinçleniyorlar.](/meb_iys_dosyalar/2016_11/k_18161026_488a21a8a1c048189f6b7e9228e090db.jpg)
Üsküdar Belediyesi´nin katkıları ile okullarımızı dolaşan Deprem Simülasyon Aracı öğrencilerimize aktif katılımlı deprem simülasyon eğitimi veriyor. Verilen eğitimle, öğrencilerimizin evlerinde,sınıflarında vb mekanlarda, depremin eşya ve insanlar üzerindeki etkilerini görmelerini , depremin etkilerini en aza indirmek için yapılması gereken davranışları kazanmalarını sağlamak amaçlanmıştır.