İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bakanlığımız ile İHH´nin ortaklaşa yürüttüğü "Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var" projesi kapsamında 2 Suriyeli, 2 Azerbaycanlı toplam 4 Kardeş Öğrenci İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI´yı ziyaret etti.
![Bakanlığımız ile İHH´nin ortaklaşa yürüttüğü](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_26131921_1.jpg)
Bakanlığımız ile İHH´nin ortaklaşa yürüttüğü Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var projesi kapsamında 2 Suriyeli, 2 Azerbaycanlı toplam 4 Kardeş Öğrenci İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI´yı ziyaret etti.
Ziyaretin sonunda İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI 4 kardeş öğrenciye hediyeler verdi.