İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün organize ettiği "Beyoğlu Söyleşileri" 6 Nisan Çarşamba günü saat 14:00´da Okçumusa İlkokulu konferans salonunda başlıyor.
![Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün organize ettiği](/meb_iys_dosyalar/2016_04/k_05145732_img20160405wa0000.jpg)
Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü´nün organize ettiği "Beyoğlu Söyleşileri" 6 Nisan Çarşamba günü saat 14:00´da Okçumusa İlkokulu konferans salonunda başlıyor.
Söyleyişimizin ilk konuğu, şair ve tiyatrocu İbrahim SADRİ olacaktır.