İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın Ramazan Bayramı Mesajı

Ramazan Bayramı'nın ülkemize sağlık,  barış,  huzur ve mutluluk getirmesi dileklerimle bu kutsal vatan için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor,  sevgili öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, kamu görevlilerinin ve tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını en içten duygularla kutluyor, sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.
Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın  Ramazan Bayramı Mesajı

 Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Bağcı,  Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Sayın Bağcı, mesajında şu ifadelere yer verdi: Bayram günleri; manevi duyguların coştuğu, inancı, kültürü ne olursa olsun bütün vatandaşlarımızın sevgi, saygı ve kardeşlik hisleriyle yaşanan sevinçlere ortak olduğu özel günlerdir. Bolluk ve bereketin, huzur ve güvenin yaşandığı, rahmet, mağfiret ve cömertliğin zirve yaptığı , Ramazan ayını geride bırakarak, sevgimizi, kardeşlik ve dostluğumuzu paylaşma, toplum olarak kaynaşma ve birlik olma günü olan bayrama ulaşmanın huzur ve sevincini yaşamaktayız.

 Milli gelenek ve örflerimizin bütün güzellikleriyle yaşandığı bayramlar; kimsesizlerin hatırlandığı, akraba ve yakınların bir araya geldiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların geride bırakıldığı çok ayrıcalıklı günlerdir. Ancak bu yıl tüm dünyayı etkisi altına alan Korona virüs salgını nedeniyle  bayramı büyüklerimiz, komşularımız ve akrabalarımızla birlikte geçirememenin üzüntüsünü yaşıyoruz.  Bu bayramda sokağa çıkma yasağı kurallarına uyarak bayramı evlerimizde geçirelim. Büyüklerimizle, komşularımız ve akrabalarımızla olan bayramlaşmamızı  iletişim araçlarıyla yapmaya özen gösterelim. 

 Bu duygu ve düşüncelerle Ramazan Bayramı'nın ülkemize sağlık,  barış,  huzur ve mutluluk getirmesi dileklerimle bu kutsal vatan için canlarını seve seve feda eden aziz şehitlerimizi rahmetle, kahraman gazilerimizi minnetle anıyor, sevgili öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin, kamu görevlilerinin ve tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını en içten duygularla kutluyor, sevdiklerinizle güzel bir bayram geçirmeniz dileğiyle sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

 

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.