İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyoğlu İlçe Öğrenci Temsilcisi Seçildi

Milli Eğitim Bakanlığı’nca yürütülen Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisi Projesi kapsamında Beyoğlundaki ilkokul, ortaokul ve liseler arası Okul Öğrenci Meclis Başkanlığı seçiminin 2.ayağı olan İlçe Öğrenci Temsilcisi seçimi Beyoğlu Anadolu Lisesi salonunda yapıldı. 
Beyoğlu İlçe Öğrenci Temsilcisi Seçildi

               Milli Eğitim Bakanlığı’nca yürütülen Demokrasi Eğitimi ve Okul Meclisi Projesi kapsamında Beyoğlundaki ilkokul, ortaokul ve liseler arası Okul Öğrenci Meclis Başkanlığı seçiminin 2.ayağı olan İlçe Öğrenci Temsilcisi seçimi Beyoğlu Anadolu Lisesi salonunda yapıldı. Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Cevat DERVİŞOĞLU’nun katılımıyla Divan Kurulu huzurunda yapılan seçimde 14 aday yarıştı.

                Yarışa katılan adaylar arasında 15 oy alan Galatasaray Lisesi öğrencisi Veli Murat ANDIRIN, İlçe Öğrenci Meclis Başkanlığına seçildi. Divan Kurulu şu isimlerden oluşmuştur; Galileo Galilei İtalyan Lisesinden Elif AR, Muallim Cevdet Ortaokulundan Fatih DAĞDEVİREN ve İTO Kadınlar Çeşmesi İlkokulundan Azranur ERDOĞAN.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.