İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beyoğlu öğrencileri ile Polisinin Yanında"
![Beyoğlu öğrencileri ile Polisinin Yanında"](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_14161123_62c17359a0eb478db4bd4bc3512514a0.jpg)
10 Aralık´ta İstanbul´da gerçekleşen hain terör saldırısından sonra başlatılan "Polisimin Yanındayım" kampanyası çerçevesinde öğrencilerimiz polislerimize destek ziyaretinde bulundu.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI , Cihangir Münir Özkul Ortaokulu öğrencileri, okul müdürü ve öğretmenleri ile bilrlikte Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğüne giderek polislerimizin yanında olduklarını göstermiş ve Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürümüz Sayın İsmail KILIÇ´a tazilerini bildirmişlerdir.