"Beyoğlu´nda Ailem İle El Ele Bağımsız Geleceğe" Proje Tanıtım Toplantısı Gerçekleşti.
![](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_30142205_ta.jpg)
Beyoğlu Kaymakamlığımızın İSTKA desteğiyle yürüttüğü "Beyoğlu´nda Ailem İle El Ele Bağımsız Geleceğe" projesi tanıtım toplantısı CVK Otel´de gerçekleştirildi.
Yoğun bir katılımcı kitlesi eşliğinde gerçekleştirilen toplantıda, projenin içeriği,amacı,hedef kitlesi ve uygulama alanları anlatıldı.
Beyoğlu Kaymakamımız,Beyoğlu Belediye Başkanımız,üniversite rektörleri,İSTKA yetkilileri,Beyoğlu ve İstanbul´un farklı ilçelerinden idari birim amirleri de toplantıya iştirak etti.
Emeği geçenlere teşekkür ediyor,başarılı bir proje süreci yaşanmasını diliyoruz.