Beyoğlu´nda Ailem İle El Ele Bağımsız Geleceğe Projesi kapsamında gerçekleştirilen Ebeveyn-Çocuk Kampı etkinliği 16-17 Nisan 2016 tarihlerinde Beyoğlu Belediyesi´ne ait Kefken Çevre Yaz Kampında gerçekleştirildi.
![Beyoğlu´nda Ailem İle El Ele Bağımsız Geleceğe Projesi kapsamında gerçekleştirilen Ebeveyn-Çocuk Kampı etkinliği 16-17 Nisan 2016 tarihlerinde Beyoğlu Belediyesi´ne ait Kefken Çevre Yaz Kampında gerçekleştirildi.](/meb_iys_dosyalar/2016_05/k_03101734_1.jpg)
"Beyoğlu´nda Ailem İle El Ele Bağımsız Geleceğe" Projesi kapsamında gerçekleştirilen Ebeveyn-Çocuk Kampı etkinliği 16-17 Nisan 2016 tarihinde Beyoğlu Belediyesi´ne ait Kefken Çevre Yaz Kampında gerçekleştirildi. Farklı istasyonlarda çeşitli etkinliklerin yapıldığı kampta ailelere de aile eğitimi verildi.
Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI, faaliyetleri yerinde gözlemlemek için Ebeveyn-Çocuk Kampını ziyaret etti. Çocuklarla tek tek ilgilenen Sayın Cemil SARICI ailelerimizle de uzun uzun sohbet etti.