İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Beyoğlu´nda Ailem İle El Ele Bağımsız Geleceğe

Beyoğlu´nda Ailem İle El Ele Bağımsız Geleceğe

Beyoğlu’nda Ailem İle El Ele Bağımsız Geleceğe

İstanbul’un kalbi Beyoğlu’nda, İstanbul Kalkınma Ajansı’nın (İSTKA) desteğiyle, yepyeni bir proje başlıyor!..

Bağımlılıkla mücadelede; Beyoğlu Kaymakamlığı’nın öncülüğünde, İstanbul Valiliğive Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü‘nün ortaklığında çocuklarımızı bağımlılıktan korumak için yepyeni bir projeye başlıyoruz.

Proje kapsamında çocuklarımızı bağımlılıktan uzak tutmak için, aileleri ile işbirliği içinde ortak bir çalışmayla çeşitli sosyal, sanatsal ve sportif etkinliklere yönlendiriyoruz.

 “Beyoğlu’nda Ailemle El Ele Bağımsız Geleceğe” adlı projemizin Genel amacı; Madde bağımlılıkları ile mücadele yoluyla İstanbul- Beyoğlu’nda sosyal bütünleşme ve toplum sağlığı alanındaki iyileşmeye katkı sağlamaktır.

Hedef kitlemiz; Beyoğlu ilçesinde ikamet eden ve risk altında olup, Beyoğlu Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı tarafından desteklenen ailelerden en az 3 çocuğu olan 120 aile ve bu ailelerin 12-18 yaş aralığındaki çocuklarıdır.

Nihai yararlanıcılar; Beyoğlu halkı özelinde, İstanbul halkı ve ülkemizin tamamıdır.

Projemiz, madde bağımlılığı ile mücadele kapsamında yapılacak faaliyetler sonucunda, ailelerin ve 12- 18 yaş aralığındaki çocuklarının beden ve ruh sağlığını geliştirici şekilde idame ettirmelerine yöneliktir.

Projemizle, ailelerin 12-18 yaşar aralığındaki çocukları spor, sanat ve sosyal faaliyetlerle desteklenecek ve bağımlılıktan uzak kalmaları sağlanacaktır.

Projemiz 1 yıl olarak planlanmıştır.

25-11-2015

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.