İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beyoğlu´nun Çocuk Yazarları Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi toplantı salonunda buluştu.
![Beyoğlu´nun Çocuk Yazarları Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi toplantı salonunda buluştu.](/meb_iys_dosyalar/2016_12/k_28161851_2.jpg)
İstanbul´un Çocuk Yazarları Projesi kapsamında , ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz tarafından hazırlanan kitapların tanıtım ve imza günü etkinliği Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi toplantı salonunda gerçekletirildi. Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI ve okul - kurum müdürlerimiz katıldığı etkinlikte çocuk yazarlarımız yazmış oldukları seçme öykü ve şiirlerini okudular.