İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Beyoğlu´nun Çocuk Yazarları Namık Kemal İlkokulu bahçesinde buluştu.
![Beyoğlu´nun Çocuk Yazarları Namık Kemal İlkokulu bahçesinde buluştu.](/meb_iys_dosyalar/2017_05/26120327_29dfbeac-2fb7-4ddb-ae55-82295779b6af.jpg)
İstanbul´un Çocuk Yazarları Projesi kapsamında , ilkokul ve ortaokul öğrencilerimiz tarafından Müdürlüğümüz adına hazırlanan kitapların tanıtım ve imza günü etkinliği Namık Kemal İlkokulu bahçesinde gerçekletirildi. Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI ve okul-kurum müdürlerimiz katıldığı etkinlikte çocuk yazarlarımız yazmış oldukları seçme öykü ve şiirlerini okudular.