İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Bosna-Hersek Konjic Belediye Başkanı Sayın Osman CATİC ile Bosna-Hersek Çelebici Ortaokulu Müdürü Sayın Nijaz KURTOJİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti
![Bosna-Hersek Konjic Belediye Başkanı Sayın Osman CATİC ile Bosna-Hersek Çelebici Ortaokulu Müdürü Sayın Nijaz KURTOJİ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüzü Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2022_01/13145517_image_6487327_35.jpg)
Bosna-Hersek Konjic Belediye Başkanı Sayın Osman CATİC ile Bosna-Hersek Çelebici Ortaokulu Müdürü Sayın Nijaz KURTOJİC, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Hüseyin BAĞCI'yı makamında ziyaret etti.