İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi konferans salonunda idareci ve öğretmenlerimize yönelik DEĞERLER ODAKLI İLETİŞİM konusunda seminer düzenlendi.
![Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi konferans salonunda idareci ve öğretmenlerimize yönelik DEĞERLER ODAKLI İLETİŞİM konusunda seminer düzenlendi.](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_18093635_3.jpg)
Dilnihat Özyeğin Anadolu Lisesi konferans salonunda, Müdürlüğümüz ve İstanbul Aydın Üniversitesi işbirliği ile , idareci ve öğretmenlerimize yönelik DEĞERLER ODAKLI İLETİŞİM konusunda eğitim semineri düzenlendi.