İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Dünya Kadınlar Günü İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kutlaması
Dünya'da ve Türkiye'de her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü, İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'nde yapılan bir etkinlikle kutlandı.![Dünya Kadınlar Günü İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Kutlaması](/meb_iys_dosyalar/2020_03/09140248_IMG_5749.jpg)
Dünya'da ve Türkiye'de her yıl çeşitli etkinliklerle kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle Müdürümüz Sayın Hüseyin Bağcı, İTO Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ni ziyaret ederek okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya geldi.