İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Erasmus+ Madde Bağımlılığı ile Mücadelede Gençlik Politikalarının Geliştirilmesi Projemiz Başlıyor

Erasmus+ Madde Bağımlılığı ile Mücadelede Gençlik Politikalarının Geliştirilmesi Projemiz Başlıyor

     Ulusal Ajans Tarafından desteklenen ve Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Kasımpaşa Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ortaklığında yürütülen Erasmus+ K3 Yapılandırılmış Diyalog programı kapsamındaki  “Madde Bağımlılığı ile Mücadelede Gençlik Politikalarının Geliştirilmesi” projemiz başlıyor.

    24 Eylül 2017 Pazar günü başlayacak olan proje faaliyetlerimiz 29 Eylül 2017 Cuma gününe sonlanacak.

Projenin Amacı

   Madde bağımlılığıyla mücadele konusunda ulusal politika önerileri oluşturulmasını sağlamak adına politika yapıcıların, uzmanların ve gençlerin bir araya gelerek tartışabilecekleri, çözüm üretebilecekleri bir ulusal toplantı düzenleyerek madde bağımlılığıyla mücadele gençlik politikalarının geliştirilmesine katkı sağlamak.

  Proje kapsamın madde bağımlılığı ile mücadele edilmesi ve önleyici politika geliştirilmesi amacıyla Türkiye’nin farklı illerinden gelen gençler karar alıcılarla bir araya gelecek  ve bu kapsamda madde bağımlılığı ile ilgili seminer ve eğitimler gerçekleştirilecek. Madde bağımlılığı ile mücadelede yapılan çalışmalar değerlendirilecek, uzman eğitmenler, karar alıcılar ve gençlerin katkılarıyla Madde Bağımlılığı ile Mücadelede Raporu hazırlanacak.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.