İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Galata MTAL Resim Sergisi Açılışı
![Galata MTAL Resim Sergisi Açılışı](/meb_iys_dosyalar/2024_06/11220924_img20240611wa0078.jpg)
Galata Mesleki Teknik Anadolu Lisesi öğrenci, öğretmen ve idarecilerinin özgün eserlerinden oluşan resim Sergisi Beyoğlu Öğretmenevinde gerçekleştirildi. Sergiye İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın yanı sıra İSO Protokol Yürütme Kurulu Üyesi Muharrem AKIN, İSO Mesleki Eğitimde İş Birliği Temsilcileri Meltem Arıoğlu ve Ali Berkan GÜNGREN katılım gösterdiler.