İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Galatasaray Meydanı Etkinlikleri"
.![](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_08165806_5.jpg)
07.05.2015 tarihinde “Galatasaray Meydanı Etkinlikleri” kapsamında İlçemiz Hasköy Ortaokulu, İstiklal İlkokulu ve Şehit Öğretmen Neşe Alten İlkokulu/Ortaokulu tarafından düzenlenen etkinlik coşkuyla kutlandı. Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz, okul müdürlerimiz, öğretmenlerimiz, velilerimiz ve öğrencilerimiz katıldı. Renkli gösterilerle devam eden etkinlik kapanış konuşmasıyla sona erdi.