İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gençlik Haftasında Beyoğlu Online Satranç Turnuvası

Bu yıl, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı münasebeti ile Gençlik Haftası etkinlikleri kapsamında bir online turnuva daha başlatıyoruz. Gençlerin sosyal faaliyetlerine devam edebilmelerini sağlamak ve arkadaşlarıyla dostluk mücadelesine girebilecekleri bir rekabet ortamı oluşturmak için çalışmalarımızı tamamladık. Bu vesile ile 17 Mayıs'ta Beyoğlu Online Satranç Turnuvası'nı düzenliyoruz. 
Gençlik Haftasında Beyoğlu Online Satranç Turnuvası

Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Beyoğlu Belediyesi, Beyoğlu Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ve Türkiye Satranç Federasyonu Beyoğlu İlçe Temsilciliği iş birliği ile düzenleyeceğimiz turnuva için kayıtlar www.istanbul.tsf.org.tr adresinden 12 Mayıs Salı günü başlıyor. 16 Mayıs Cumartesi 20:00'a kadar kayıtların devam edeceği turnuva, www.chess.com adresinden ücretsiz olarak düzenlenecek. Genel sıralamada ilk 10'a giren sporcular madalya ve satranç takımı ile ödüllendirilecek. 17 Mayıs Pazar günü 21:00'da başlayacak turnuvanın bilgilendirme formuna ulaşmak için linke tıklayın.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.