İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Müdürümüz Sn. Hüseyin Bağcı'nın Kurban Bayramı Mesajı

İlçe Müdürümüz Sn. Hüseyin Bağcı'nın Kurban Bayramı Mesajı

Değerli İdareci ve Öğretmen Arkadaşlarım, Kıymetli Velilerimiz, Sevgili Öğrenciler;

Birliğin, beraberliğin ve paylaşmanın en güzel örneklerinden olan Kurban Bayramınızı tebrik ederim.

İnsanların birbirine koştuğu, yakınlaştığı bayramlar; paylaşma, barış, dostluk, kardeşlik ve beraberlik duygularının yaşandığı günlerdir. Geleceğe umutla bakmaya vesile olan bayramlarda büyüklerimizi ziyaret etmenin, çocukları sevindirmenin ne kadar önemli olduğunu hepimiz biliriz. Bayramlar çocuklarımız için ayrı bir sevinç ayrı bir heyecandır.

Büyüklerimiz için ise ayrı bir vefa örneği göstermenin en güzel yollarından biridir. Onların beklentilerini en üst seviyede karşılamak bizim için bir gönül borcudur. Maneviyatın yoğun olarak yaşandığı bayram günlerinin anlamını bizden sonraki kuşaklara, çocuklarımıza aktarmalıyız. Onlara her gün bayram maneviyatı içinde yaşamanın örneklerini sunmalıyız.

Tüm dünyanın içinden geçtiği bu zor süreçte, sevdiklerimize, büyüklerimize, çocuklarımıza, her türlü samimi ve sıcaklığı göstermenin yolu sadece onlara sarılmak, ellerini öpmek değildir. Covid 19 nedeniyle bayram kutlamalarımızı her türlü tedbiri alarak yapmalı ve bu günlerin sonunda sağlıklı huzur dolu günlerin gelmesi için gayret göstermeliyiz.

Bu vesileyle tekrar Kurban Bayramınızı en içten duygularımla tebrik ediyor; mübarek bayramın, milletimiz, İslam âlemi ve tüm insanlığa hayırlar getirmesini, Cenabı Allah'tan diliyorum.

Bayramınız kutlu olsun.

                                                                                              Hüseyin BAĞCI

                                                                                                Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürü

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.