İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor; Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklâl Savaşı'nda, Çanakkale'de, Büyük Taarruz'da ve 15 Temmuz'da milli irade ve demokrasimize sahip çıkma uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, gazilerimizi de şükranla anıyorum.  
Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın 30 Ağustos Zafer Bayramı Mesajı

30 Ağustos Zafer Bayramı, tarih sahnesinden silinmek istenen bir milletin, yeniden doğuşunun ifadesidir. Millî Mücadele'nin son harbi olan Büyük Taarruz zaferle neticelenirken, Türkiye Cumhuriyeti'nin de temelleri atılmıştır.

Büyük Türk milleti, ecdadımızın bize miras bıraktığı Anadolu topraklarını aynı iman ve kuvvetle muhafaza etmeye devam edecektir.

30 Ağustos Zafer Bayramı'nı bu duygu ve düşüncelerle kutluyor; Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, İstiklâl Savaşı'nda, Çanakkale'de, Büyük Taarruz'da ve 15 Temmuz'da milli irade ve demokrasimize sahip çıkma uğrunda canlarını feda eden aziz şehitlerimizi rahmet ve minnetle yâd ediyor, gazilerimizi de şükranla anıyorum.

 

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.