İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

EBA Destek Noktaları Açılıyor

Değerli velilerimiz ve öğrencilerimiz, 31 Ağustos-18 Eylül tarihleri arasında yürütülecek olan uzaktan eğitim sürecinde; EBA TV, EBA Canlı Ders ve ilçemiz okullarında açılacak olan EBA Destek Noktaları ile hizmet verilecektir. 
EBA Destek Noktaları Açılıyor

Evinde internet ve bilgisayar olmayan öğrenciler açılacak EBA destek noktasında eğitimlerini görecek ve derslerinden geri kalmayacak. Gelen öğrenciler için hazırlıklar ilçemizde devam ediyor. Bu bağlamda ilçemiz okullarından Kasımpaşa Anadolu Lisesi, Kaptanpaşa İmam Hatip Ortaokulu, Cihangir Münir Özkul Ortaokulu, Sururi Ortaokulu, Şehit Öğretmen Neşe Alten İlkokulu'nda alt yapı çalışmalarımız devam etmektedir.

EBA TV Programlarını ilgili linklere tıklayarak öğrenebilirsiniz.

EBA TV İlkokul Programı

EBA TV Ortaokul Programı

EBA TV Lise Programı

EBA Canlı Ders uygulamaları okul bazlı değişiklik gösterdiği için öğrencilerimizin ve öğretmenlerimizin EBA uygulamasına giriş yaparak Canlı Dersleri bulunup bulunmadığını kontrol etmeleri gerekmektedir. EBA'nın cep telefonu uygulamasını telefonlarınıza kurarak Canlı Ders bildirimlerinizi anlık olarak alabilir, süreci hızlıca takip edebilirsiniz. 

EBA Canlı Ders Programı

Ülkemizde yürütülen Uzaktan Eğitimle ilgili gelişmeleri bakanlığımıza bağlı http://uzaktanegitim.meb.gov.tr internet adresinden takip edebilirsiniz.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.