İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın Ramazan-ı Şerif Mesajı

Yüce Allah'tan bereket, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerif'in hayırla ve dua ile geçmesini diliyor, İslam âlemi ve tüm insanlık için sağlık, barış, sevgi, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum.
Müdürümüz Hüseyin Bağcı'nın Ramazan-ı Şerif Mesajı

 Rahmet, bereket, af, mağfiret, yardımlaşma ve paylaşma ayı, on bir ayın sultanı Ramazan-ı Şerif Ayına kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz.    

  Bu ay;  kutsal kitabımız Kur'an-ı Kerim'in inmeye  başladığı mukaddes bir aydır. Oruç ibadetimizi eda ettiğimiz bu ay, aynı zamanda bir yardımlaşma ve dayanışma ayıdır.        

  İnsanları birbirine yakınlaştıran, aynı düşünce ve duygularda buluşturan  Ramazan ayında,   başta  kimsesizler, yetimler, öksüzler, yaşlılar, fakir ve yardıma muhtaç olmak üzere yakınımızda bulunan ihtiyaç sahiplerine  gönüllerimizi açmalı, dertlerini ve sıkıntılarını paylaşmalı, birlik ve beraberliğimizi daha da sağlamlaştırmalıyız.    

  Rahmet ve bereket ayı olan Ramazan ayını, bu yıl maalesef tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizi de tehdit eden koronavirüs salgınının gölgesinde geçirmek durumundayız. Bu virüsün daha fazla yayılmaması için sahurlarımızı, iftarlarımızı evlerimizde yapalım ve alınan tedbirlere uyalım.    

  Bu duygu ve düşüncelerle,  Yüce Allah'tan bereket, rahmet ve mağfiret ayı olan Ramazan-ı Şerif'in hayırla ve dua ile geçmesini diliyor, İslam âlemi ve tüm insanlık için sağlık, barış, sevgi, kardeşlik ve huzura vesile olmasını temenni ediyorum.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.