İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Kızılay ile Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi işbirliğinde yapılan kan bağışı kampanyamız yoğun ilgiyle karşılandı.
![Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında Kızılay ile Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi işbirliğinde yapılan kan bağışı kampanyamız yoğun ilgiyle karşılandı.](/meb_iys_dosyalar/2017_10/31161507_8c4205d3-4550-4886-8d8b-740436457fea.jpg)
Kızılay Haftası etkinlikleri kapsamında, Kızılay ile Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi işbirliğinde yapılan kan bağışı kampanyamız yoğun ilgiyle karşılandı. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI´nın da katıldığı ve kan bağışında bulunduğu kampanyaya, okul müdürlerimiz, velilerimiz yoğn ilgi gösterdi.