İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İhsan Şerif İlkokulu öğrencilerimiz, 23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ettiler.
![İhsan Şerif İlkokulu öğrencilerimiz, 23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ettiler.](/meb_iys_dosyalar/2024_04/23203029_whatsappgorsel20240423saat14.56.54_a1349de4.jpg)
İhsan Şerif İlkokulu öğrencilerimiz, 23Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Beyoğlu İlçe Emniyet Müdürlüğü'nü ziyaret ettiler. Sayın İlçe Emniyet Müdürümüz Uğur KURAK, makamını öğrencilerimize emanet ettiler.