İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Kızılay Haftası Dolayısıyla Kan Bağışı Kampanyası Düzenledi
![İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz Kızılay Haftası Dolayısıyla Kan Bağışı Kampanyası Düzenledi](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_13155336_dsc_0850.jpg)
Kızılay ile İlçemiz Güner Akın Anadolu İmam Hatip Lisesi ile Fındıklı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi işbirliğinde yapılan kan bağşı kampanyası yoğun ilgiyle karşılandı.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI´nın da katıldığı ve kan bağışında bulunduğu kampanyaya,velilerimiz,okul müdürlerimiz yoğun ilgi gösterdi.Kan bağışı 12 Kasım Perşembe saat 09:30-17:30 saaatleri arasında devam edecektir.