İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Hüseyin Bağcı'nın Anneler Günü Mesajı

Müdürümüz Hüseyin Bağcı "Dünyada milyonlarca anne, çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anılır. Annenizin emeklerine karşılık vermek için bir gün yetmez elbet  " diyerek bu anlamlı günü kutladı.    
İlçe Milli Eğitim Müdürü Sn. Hüseyin Bağcı'nın Anneler Günü Mesajı

Annenizin emeklerine karşılık vermek için bir gün yetmez elbet. İnsanın hayattaki en özel varlıklarının başında gelen bedeninde can bulduğumuz ve bizi dünyaya getiren varlıklar annelerimiz. Kuşkusuz, sevgilerin en güzeli ve değerlisi olan anne sevgisi başka hiçbir sevgi ile karşılaştırılamaz. Bizi dünyadaki tüm kötülüklerden canları pahasına korur ve bağırlarına basarlar. İlk öğretmenlerimiz onlardır. İyi bir insan olmayı, vatana ve millete hayırlı bir fert olmayı onlardan öğreniriz.

Dünyada milyonlarca anne, çocukları tarafından sevgi ve saygı ile anılır. Biz de haklarını ödemenin mümkün olmadığı başta şehit anneleri olmak üzere tüm annelerimizin anneler gününü kutluyoruz. 

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.