İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil SARICI' nın Zafer Bayramı Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil SARICI' nın Zafer Bayramı Mesajı

Türk tarihinde dönüm noktası sayılabilecek bir anda kazanılan ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin temellerini sağlamlaştıran Büyük Zaferin 97. yıl dönümünü heyecanla kutluyoruz. 30 Ağustos Zaferi, aziz ve kutsal vatanımıza, bağımsızlığımıza kasteden işgal kuvvetlerine karşı  Türk Ordusu'nun ortaya koyduğu eşsiz bir eserdir.

                "Ya İstiklal Ya Ölüm" şiarı ile başlayan çetin muharebede elde edilen bu büyük zafer, Türk'ün bağrına dayanan hançerin milletçe sökülmesi, özgürlük ve haysiyetimizi yok etmek isteyenlerin dize getirilmesi destanıdır.

               Bu vesile ile milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutluyor, başta Türkiye Cumhuriyeti'nin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve onun silah arkadaşları olmak üzere Kurtuluş Savaşı'nın tüm kahramanlarını, mukaddes vatanımız için her hal ve şartta canını feda eden şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi saygı ve minnetle anıyorum.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.