İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil SARICI Türkiye Şampiyonu Öğrencilerimizle Kahvaltıda Bir Araya Geldi.
.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil SARICI Türkiye Şampiyonu Öğrencilerimizle Kahvaltıda Bir Araya Geldi.](/meb_iys_dosyalar/2015_05/k_14094853_1.jpg)
Rize’de yapılan okullar arası güreş müsabakalarında 15-16 Yaş Grekoromen dalında Türkiye Şampiyonu olan İlçemiz Kasımpaşa Çok Programlı Anadolu Lisesi’nin Şampiyon Güreşçi öğrencileriyle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil SARICI kahvaltıda bir araya geldi.
Öğrencilerimizin başarılarının devamını diliyoruz.