İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil Sarıcı'nın Dönem Sonu Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cemil Sarıcı'nın Dönem Sonu Mesajı

Sevgili çocuklar ve gençler,

Hızla geçen dört ayın ardından dönemin sonuna geldik. Okullarımızda birçok konuda beceri ve bilgiler edindiniz. Çalışmalarınızın sembolik karşılığı karnelerinizi aldınız. Bizler de sizlerle aynı heyecanı paylaşıyoruz. Unutmayın ki karneler sizin karakterinizin aynası değildir. Sadece dönem içerisindeki durumunuzu yansıtan bir aynadır. Başarılı olmanın temel koşulu her zaman kazanımlarınızın üstüne yenilerini eklemektir. Ara tatili gezerek, eğlenerek, öğrenerek ve okuyarak değerlendirebilirsiniz.

Değerli meslektaşlarım,

Dönem boyunca yarınlarımızın teminatı çocuklarımız için gösterdiğiniz karşılıksız özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinize şükranlarımı sunuyorum. Yarının büyükleri çocuklarımıza medeniyet kodlarımızı, milli-manevi değerlerimizi sizlerin kanalıyla aktaracağımız gerçeği büyük bir sorumluluktur. Gelecek nesillerin yetişmesindeki en büyük sermaye sizlersiniz.

Saygıdeğer velilerimiz,

Geleceğimizin güvencesi çocuklarımızın her alanda iyi bir eğitim almaları ve en iyi şekilde yetişmeleri hepimizin ortak hedefidir. Çocuklarımız bizim en değerli varlıklarımızdır. Sizler de yavrularımızı sadece akademik yönleriyle değil, genel kazanımlarıyla değerlendirirseniz onlara olan güveninizi daha fazla hissettirirsiniz.

 Eğitim Öğretim Yılının I. dönemini tamamladığımız bugün de, sevgili öğrencilerimize, değerli meslektaşlarıma ve saygıdeğer velilerimize şükranlarımızı sunuyor, tüm eğitim camiamıza iyi tatiller diliyorum.

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.