İSTANBUL BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim müdürümüz Cemil SARICI´nın sene sonu mesajı

İlçe Milli Eğitim müdürümüz Cemil SARICI´nın sene sonu mesajı

 

Sevgili öğrencilerim, kıymetli velilerimiz ve fedakar çalışma arkadaşlarım.Bügün bir eğitim yılını daha geride bırakıyoruz.Neşesiyle hüznüyle, başarılarıyla soyal, kültürel,sportif etkinlikleriyle...Her yeni gün yeniden doğuş ve yeniden bir başlangıçtır.Allah biz insanlara bu yenilenişle daha güçlü bir şekilde yarınlara yürüme imkanı veriyor.Düne takılmadan ama bu güne kadar elde ettiklerimizden güç alacağız.Yarınların daima daha büyük fırsatlar sunduğuna inanarak.

TEOG sınavı sonucunda liseye başlayacak öğrencilerimize başarılar dilerken tercih döneminde dikkatli davranmalarını ve okullarıyla ve ilçemizde kurulacak olan tercih danışma bürolarıyla iletişim içerisinde olmalarını tavsiye ederim.

LYS sınavlarına katılacak Lise son sınıf öğrencilerimize hem sınavlarında hem de tercih dönemlerinde başarılar dilerim.

Tüm öğrencilerimize ve çalışma arkadaşlarıma neşeli, huzurlu,verimli bir yaz tatili dilerken okumanın hayat boyu süren insani bir eylem olduğunun unutulmamasını hatırlatmak isterim.

Bügün ulaşmış olduğumuz Beyoğlu´nda akademik,sosyal,kültürel,sportif vb. her alanda daha başarılı yeni bir öğretim yılında birlikte olmak üzere.

 

Cemil SARICI

Bedrettin Mahallesi Bahriye Caddesi No2 Beyoğlu / İSTANBUL - 0212 293 6364

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.