İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Bağcı Okul Ziyaretinde
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Bağcı, Piripaşa Okulu'nu ziyaret etti.![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Hüseyin Bağcı Okul Ziyaretinde](/meb_iys_dosyalar/2020_08/26163816_photo_2020-08-26_16-31-06.jpg)
Müdürümüz Hüseyin Bağcı, 2020-2021 Eğitim-Öğretim Yılı nedeniyle yapılan hazırlık çalışmalarıyla ilgili görüşmek üzere, okul yöneticileri ve öğretmenlerle bir araya geldi. Yapılan toplantıda okul ihtiyaçları ve pandemi döneminde alınması gereken tedbirler hakkında konuşuldu.