İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI okullarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI okullarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2015_11/k_18154656_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümümüz Sayın Cemil SARICI,ilçemiz okullarından Piyalepaşa İlkokulu,Ahmet Emin Yalman İlkokulu,Cihangir Ortaokulu,Namık Kemal İlkokulu ve Kadımehmet Ortaokulu´nu ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim Müdürümümüz Sayın Cemil SARICI eğitim-öğretim ile ilgili öğretmenlerimiz ile görüşüp,öğrencilerimiz ile sohbet etti.