İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI okullarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI okullarımızı ziyaret etmeye devam ediyor.](/meb_iys_dosyalar/2015_12/k_10111128_1.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI,ilçemiz okullarından İstanbul Ticaret Odası Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Firüzağa İlkokulu´nu ziyaret etti.İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI eğitim-öğretim ile ilgili öğretmenlerimiz ile görüşüp,öğrencilerimiz ile sohbet etti.