İSTANBUL
BEYOĞLU İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI ve okul müdürlerimiz Okçular Vakfındaki tanıtım toplantısına katıldı.
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI ve okul müdürlerimiz Okçular Vakfındaki tanıtım toplantısına katıldı.](/meb_iys_dosyalar/2016_10/k_05110848_4.jpg)
Beyoğlu İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Cemil SARICI ve okul müdürlerimiz, 2016-2017 Eğitim döneminde yapılacak olan okçuluk çalışmaları için Okçular Tekkesinde düzenlenen toplantıya katıldılar.
Yeni Eğitim- öğretim döneminde yapılacak olan çalışmaların istişaresi yapıdı, toplantı sonrasında okul müdürlerimiz eğitmenler eşliğinde ok atışında bulundular.